ارتودنسی چیست؟

ارتودنسی چیست؟

ارتودنسی چیست؟Reviewed by کلینیک زیبایی دکتر مهرداد on Sep 4Rating:

ارتودنسی یک راه عالی برای افزایش اعتماد به نفس، افزایش سلامتی دهان و ایجاد یک لبخند زیبا است. هدف ما تامین با کیفیت‌ترین درمان ارتودنسی است.پیشرفت‌های تکنولوژی در زمینه دندانپزشکی و پزشکی در این دهه بسیار چشمگیر بوده است. رشته ارتودنسی هم از این قاعده مستثنی نیست. سعی ما استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز برای شما بیماران عزیزاست تا جدیدترین روش درمان با جدیدترین وسایل و مواد مصرفی برای شما بکار رود. هدف ما ارائه بهترین نوع درمان جهت مشکلات زیر است:
نامرتبی دندانی، فاصله بین دندان‌ها، دندان‌های بیرون زده یا عقب رفته، دندان‌های نهفته، کراس بایت دندانی، قوس فکی تنگ، اختلاف در خط وسط دندان‌ها، فاصله بین دندان‌های قوس بالا و پائین، پوشش زیاد دندان‌های بالا روی دندان‌های پائین، مشکلات رشدی صورت، اختلاف عرضی دو فک، مشکلات مفصل گیجگاهی فکی، ردیف کردن دندان‌ها برای ایمپلنت کردن یا روکش گذاشتن.
درمان در سنین پائین جلوی بسیاری از کشیدن‌های دندان‌های دائمی را می‌گیرد، عادات مخرب و احتمال آسیب به دندان‌های بیرون زده از بین می‌رود.
در کار مطب از جدیدترین مواد مصرفی استفاده می‌شود مانند سیم‌های تیتانیومی که به حرارت حساس هستند و یا بند و براکت‌های مدل جدید که کمترین ضخامت را دارند و دارای لبه‌های نرم هستند تا موجب راحتی شما شوند.
تمام مواد مصرفی متعلق به شرکت OrthoSpecialties و ۳M آمریکا می‌باشد. جهت ساخت دستگاه‌هائی که در هنگام دندان قروچه، عادات دهانی و غیره مصرف می‌شوند از دستگاه Biostar کمک گرفته می‌شود که آن‌ها را در کمتر از یک ساعت می‌سازیم. مواد مصرفی آن در دهان بو نمی‌گیرد، تغییر رنگ نمی‌دهد، نمی‌شکند و مزایای فراوان دیگر دارند.
این پیشرفت‌های تکنولوژی باعث شده که درمان بیماران با سرعت بیشتری انجام شود، درمان ارتودنسی راحت‌تر و بدون درد گردد، کارائی و تطابق حرکت دندان‌ها به خاطر استفاده از فنرها و سیم‌های تایتانیوم با نیروهای ملایم بیشتر شود و تعداد جلساتی که به مطب مراجعه می‌کنید تا به بهترین نتیجه درمان برسیم کمتر شود.