هزینه لمینتReviewed by دکتر مهرداد افتخاری on Aug 12Rating: 4.0هزینه لمینت سرامیکی و کامپوزیتی

هزینه لمینت سرامیکی

هزینه لمینت سرامیكی (كانتكت لنز ) 1.400 تا 1.700 میلیون بوده كه در آفر فعلی برای هر دندان به 1 میلیون تومان کاهش یافته است. البته این تخفیف به مدت محدود میباشد و هزینه لمینت كامپوزیتی برای هر دندان400 هزار تومان میباشد. كه لمینت كامپوزیتی دارای استحکام کمتری میباشد و نیاز به ترمیم و پولیش های دوره ای دارد اما لمینت سرامیكی در صورت رعایت بهداشت عمومی دهان و دندان دائمی است و نیاز به هیچگونه ترمیمی ندارد و از لحاظ مقاومت ، استحكام بسیار بالایی دارد، و ظاهر و نمای آن نسبت به ونیر كامپوزیت بسیار شفاف تر و طبیعی تر است، ضمنا فقط لمینت های سرامیکی در این مرکز دارای ضمانت می باشند.

مدت زمان انجام لمینت ها:

ونیر كامپوزیت در یك جلسه پس از مشاوره قابل انجام می باشد، اما لمینت سرامیكی پس از مشاوره در 2 جلسه با فاصله زمانی حدود 3 هفته انجام میشود.ضمنا در اصول زیبایی طراحی لبخند انجام 8 الی 10 دندان برای هرفک کفایت میکند و نیازی به انجام تمامی دندانها نیست .

میزان تراش دندان :

در نسل جدید لمینت های سرامیکی برخلاف نسل قدیمی با توجه به شرایط دندان هر فردی نیاز به تراش بسیار جزیی و یا حتی بدون نیاز به تراش انجام میشود.

حتما خوانده شود (توصیه شده)

لمینت دندان

انتخاب رنگ لمینت ها :

در طراحی لبخند به روش های (كامپوزیتی و سرامیكی) نكته قابل توجه انتخاب رنگ لمینت هاست كه میزان سفیدی آنها كاملا توسط شخص مراجعه کننده و البته با مشاوره پزشک ( باتوجه به میزان سن، جنسیت، رنگ پوست و …) انجام می شود.

نسل جدید لمینت های سرامیکی (کانتکت لنز) که در این مرکز انجام می شود دارای قابلیت ویژه ای می باشد که می توان آنها را برروی روکش های قدیمی قرار داد و نیاز به برداشتن روکش ها و یا تعویض آنها نیست.

لمینت دندان
مزایا و معایب لمینت دندان

تفاوت لمینت سرامیکی با لمينت كامپوزيتی
گالری تصاویر
رزرو وقت