هزینه ایمپلنت دندانReviewed by دکتر مهرداد افتخاری on Aug 16Rating: 4.5هزینه ایمپلنت دندان | قیمت ایمپلنت دندان | هزینه ایمپلنت - کلینیک دندانپزشکی

هزینه ایمپلنت دندان

در این مرکز چند نوع ایمپلنت دندان به شرح زیر قابل انجام می باشد:

1- ایمپلنت Neobiotech آمریکا که تحت لیسانس کمپانی امریکایی Neo می باشد ولی تولید و بسته بندی در کره جنوبی می باشد و هزینه آن به ازای هر واحد 2.200.000 بود که در حال حاضر 1.800.000 به مدت محدود می باشد.

2- ایمپلنت iDi فرانسه که از نظر کامل بودن قطعات جراحی کاملترین نوع ایمپلنت بوده و هزینه آن 2.500.000 می باشد و در حال حاضر قیمت آن 1.500.000 تومان شده است.

3- ایمپلنت Tri سویس که از ساخت بسیار مطلوبی برخوردار می باشد و هزینه آن 2.800.000 می باشد که در آفر اخیر قیمت آن 1.950.000 شده است.

از نظر دوام و ماندگاری کلیه ایمپلنت هایی که ما در این مرکز برای شما انجام می دهیم دارای ضمانت مادام العمر می باشند.

حتما خوانده شود(توصیه شده)

ایمپلنت دندان

نکته دیگر این است ، که این قیمتها، هزینه جراحی و کاشت ایمپلنت دندان می باشد و شامل بقیه موارد مانند پروتز(روکش) روی ایمپلنت، پیوند استخوان،پیوند لثه، جراحی سینوس (سینوس لیفت) و … نمی شود و کلیه موارد ذکر شده هزینه های جداگانه ای دارند.

1- هزینه پیوند استخوان به ازای هر درمان از 400.000 تومان شروع می شود ، و این هزینه ربطی به تعداد ایمپلنت دندان ندارد و بستگی به میزان استخوان مصنوعی مصرفی دارد.

2- هزینه پیوند لثه برای هر بیمار از 500.000 تومان شروع می شود و این نیز ارتباطی با تعداد ایمپلنت ندارد. و این بدین معنی است که ممکن است برای 10 واحد ایمپلنت نیز هزینه همان 500.000 تومان باشد.

جراحی سینوس (سینوس لیفت) نیز دو نوع داریم :که شامل سینوس لیفت باز و سینوس لیفت بسته می باشد.

1- در سینوس لیفت بسته که همزمان ایمپلنت هم کاشته می شود ، به ازاء هر ایمپلنت که نیاز به جراحی سینوس داشته باشد 600.000 تومان به هزینه ایمپلنت دندان اضافی می شود.

2- در سینوس لیفت باز که معمولا ابتدا انجام می شود و ایمپلنت ها پس از 6 ماه کاشته می شوند،هزینه به ازای هر سی سی استخوان مصرفی محاسبه می شود که هزینه این روش جراحی (سینوس لیفت باز) نیز ربطی به تعداد ایمپلنت کاشته شده ندارد و تنها بسته به میزان تحلیل استخوان و افزایش فضای سینوس و حجم استخوان مصرفی دارد .

هزینه روکش ایمپلنت

هزینه روکش PFM برروی ایمپلنت 800 هزار تومان می باشد که در صورت انتخاب روکش های تمام سرامیک یا Ips هزینه آن تا 1.500.000 افزایش می یابد.

شرایط اقساط

شرایط پرداخت اقساطی ایمپلنت دندان به صورت 6 ماهه با پرداخت چک می باشد.

جهت دریافت توضیحات تکمیلی با شماره های مطب تماس حاصل نمایید.

ایمپلنت دندان
طول درمان ایمپلنت دندان
عوارض کاشت ایمپلنت دندان
فواید و موفقیت ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان