مزایای کاشت ایمپلنت به کمک داروهای آرام بخشReviewed by دکتر مهرداد on Dec 16Rating: 4.0

مزایای کاشت ایمپلنت به کمک داروهای آرام بخش

ایمپلنت‌های دندانی یک جایگزین دائمی برای دندان‌های از دست رفته هستند. اگر اضطراب از درمان شما را از کاشت ایمپلنت منصرف کرده است، می‌توانید از داروهای آرام‌بخش در جریان کاشت استفاده کنید.

مزایای کاشت ایمپلنت به کمک داروهای آرام بخش

استفاده از داروهای آرام‌بخش نقش بسزایی در کاهش اضطراب و آرامش بیماران در حین جراحی خواهند داشت.
آرام‌بخش‌های موضعی یک داروی خوراکی هستند که به شکل قرص مصرف می‌شوند. شدت بی‌حسی با افزایش و یا کاهش دوز قرص‌ها تنظیم می‌شود. مصرف آرام‌بخش از شدت اضطراب بیماران کاسته و آنها را در حین جراحی آسوده خاطر نگه می‌دارد. با این حال، برخی از بیماران کمی خواب‌آلود می‌شوند. اثرات آرام‌بخش موقتی هستند. از آنجایی که داروهای آرام‌بخش تا مدتی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند، بهتر است از یکی از دوستان یا اعضای خانواده بخواهید که شما را به منزل برسانند.
مزایای استفاده از داروهای آرام‌بخش
مزایای مصرف داروهای آرام‌بخش عبارتند از:
•    اضطراب را کاهش می‌دهد: مصرف داروهای آرام‌بخش از شدت اضطراب بیماران کاسته و به آنها کمک می‌کنند که جراحی را در آرامش کامل به پایان برسانند.
•    به بیماران کمک می‌کنند که در جریان عمل در آرامش باشند: مصرف داروهای آرام‌بخش به بیماران کمک می‌کند که در طول جراحی آرام و آسوده خاطر باشند.
•    باعث راحتی بیماران می‌شود: بیمارانی که از درد کمر و گردن رنج برده و از نشستن بر روی صندلی دندان‌پزشکی احساس ناراحتی می‌کنند، می‌توانند از مزایای داروهای آرام‌بخش بهره‌مند شوند.
•    بیماران پس از مصرف داروهای آرام‌بخش چیز زیادی را به خاطر نخواهند آورد: یکی از مزایای داروهای آرام‌بخش این است که بیماران چیز زیادی از پروسه جراحی را به یاد نخواهند آورد.