تخفیف ویژه لمینت سرامیکیReviewed by دکتر مهرداد افتخاری on Jul 13Rating: 4.5تخفیف ویژه لمینت سرامیکی

تخفیف ویژه لمینت سرامیکی فوق نازک

تخفیف ویژه لمینت سرامیکی

تعداد ثبت نام ها تا امروز : 433 نفر

( لازم به ذکر است که تعداد ثبت نامی ها در پایان هرروز کاری و بعد از تایید نهایی فرم ها اصلاح می شود )

مرکز تخصصی دندانپزشکی و زیبایی دکتر مهرداد افتخاری یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی در سطح کشور میباشد، که ایشان با همکاری تیم متخصص و متعهد و دانشگاهی خدمات دندانپزشکی به هموطنان عزیز ارائه می نماید . ایـن مرکز برای اولین بار در خاورمیانه همزمان با اروپا و آمریکا، آخرین فناوری ها را در اختیار بیماران محترم قرار می دهد. کلینیک دکتر مهرداد مفتخر است همواره برترین و جدیدترین خدمات در حوزه دندانپزشکی زیبایی را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

قیمت لمینت سرامیکی فوق نازک (کانتکت لنز) :

کلینیک دندانپزشکی و زیبایی دکتر مهرداد در نظر دارد که یک تخفیف بسیار ویژه و البته به تعداد محدود برای لمیت های سرامیکی فوق نازک ( کانتکت لنز ) به عنوان اولین مرکز ارائه دهنده ی این لمینت ها با بهترین کیفیت ساخت و گارانتی مادام العمر آغاز نماید.

قیمت این لمینت های سرامیک از 1.400 تا 1.700 میلیون برای هر واحد دندان بود که قصد داریم فقط به مدت و البته تعداد محدود با بیش از 40% درصد تخفیف و با قیمت استثنایی یک میلیون تومان ارائه نماییم.

⇐ برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در زمینه لمینت های سرامیکی فوق نازک به صفحه لمینت سرامیکی ما مراجعه نمایید و یا اینجا کلیک کنید.

و با لطف خداوند و با توجه به اعتماد شما همراهان گرامی و استقبال فراتر از انتظار ما از این پروژه و برای رعایت کردن انصاف و مساوات در کار برای شما هموطنان گرامی اقدامات لازم را برای پیش ثبت نام کردن این لمینت های سرامیکی فوق نازک آغاز نموده.

برای پیش ثبت نام و قرار گرفتن در نوبت وقت دهی این لمینت ها لطفا فقط فرم زیر را با دقت و کامل تکمیل نمایید، تا همکاران ما هم شما را در نوبت این لمینت ها قرار داده و هم پس از آغاز این طرح تخفیفی ما شما را مطلع نمایند.

فرم پیش ثبت نام لمینت های سرامیکی فوق نازک (کانتکت لنز)

نکات قابل توجه :

   1. در تکمیل اطلاعات خود در فرم بالا دقت لازم را نمایید.
   1. به فرم های تکمیل شده به ترتیب ارسال، وقت دهی خواهند شد مگر اینکه فردی در تاریخ در نظر گرفته شده امکان آمدن نداشته باشند.
   1. بعد از تکمیل فرم همکاران ما به ترتیب اولویت برای شما یک وقت مشاوره رایگان قبل شروع کار در نظر می گیرند . تا هم از مراحل کار اطلاع داشته باشید و هم با دکتر مهرداد مشاوره حضوری داشته باشید.
   1. ما برای فرم ارسالی شما ارزش بالایی قائل هستیم، و مطمئن باشید که این اطلاعات در نزد ما محفوظ خواهند بود. و فقط برای هماهنگی و اطلاع رسانی به شما استفاده خواهند شد.
   1. اگر همکاران ما به دلیل تعداد بالا پیام ها نتوانستند در اصرع وقت با شما تماس بگیرند پیشاپیش از شما پوزش می طلبیم.
   2. در صورت وجود هرگونه مشکل و یا مطرح کردن سوالات، انتقادات و یا پیشنهاد های خود با شماره 88088879-021 تماس حاصل نمایید.

کلینیک دندانپزشکی و زیبایی دکتر مهرداد