دکتر مهرداد افتخاری

چکاپ و آزمایشات دوره ای

تمامی هدف ما در این مرکز بر آن است که هیچ یک از مراجعه کنندگان به دندانپزشکی نیازمند درمانهای جامع و سنگین نباشند ، و این امکان پذیر نمیگردد مگر با وزیتها و آزمایشات دوره ای که سبب میشود تا پیشگیری پیش از شروع درمان انجام شود و نیاز به درمانهای فشرده و گسترده به حداقل برسد.
به این منظور در پایان درمان ، نام شما درلیست مراجعات و فراخوانی دوره ای کامپیوتر مرکزی ما قرار میگیرد و هر سه ماه یکبار به شما جهت چکاپ دوره ای یاد اوری میشود. در این چکاپهای دوره ای هم درمان دندانپزشکی فعلی شما مورد بررسی قرار میگیرد و هم اموزشهای بهداشتِ داده شده یاداوری میشوند و هم اینکه دندانهای شما به صورت رایگان جرم گیری و پولیش میشوند.

هدف ما از انجام این برنامه

١- حفظ ظاهر زیبا و جذاب شما
٢- فراهم آوردن سلامتی و راحتی در وضعیت دندانها
٣- پیشگیری از درمانهای گسترده و پر هزینه ناشی از عدم رسیدگی
۴- جلوگیری از از دست دادن غیر ضروری دندانها

به منظور حرکت پهلو به پهلو در راستای پیشرفت علم و تکنولوژی ، تمامی پرسنل ما هر ساله در دوره های چهار تا هشت روزه باز آموزی و آموزش تازه های دندانپزشکی زیر نظر وزارت بهداشت شرکت میکنند.
در طول دوره ای که کارمندان و پزشکان ما در جلسات آموزشی هستند ، تلفنهای مرکز در ساعات اداری پاسخگوی شما میباشند.
مرکز تخصصی دندانپزشکی و زیبایی دکتر مهرداد با احترام فراوان پذیرای پیشهادات و انتقادات شما عزیزان از طریق ارسال پیامک از طریق تلفن همراه و وایبر به شماره ( ٠٠٩٨٢١٨٨٠٨١٧٠٢) که خط اصلی مرکز نیز هست میباشد.
خواهشمندیم این شماره را در تلفن همراه خود ذخیره نموده تا از کلیه خدمات و تخفیفهای ما به صورت دوره ای مطلع شوید.

آزمایشات اولیه

هر مراجعه کننده ای که ما توفیق خدمت رسانی به او را پیدا میکنیم ، کلیه خدمات درمانی و همچنین کلیه خدمات مرتبط در حیطه دهان و دندان را به آنها ارایه میدهیم.

این خدمات شامل ، انواع عکسهای رادیولوژی ، انواع مدلهای مطالعه فکی ، تمامی تستها و آزمایشات دهانی و تشخیصی و همچنین حدود تقریبی هزینه درمان میباشد که به تمامی مراجعه کنندگان ارایه میشود.

ساعات کار....

این مرکز جهت رفاه حال شما عزیزان روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ٩ صبح الی ٨ شب به صورت یکسره و همچنین روزهای پنج شنبه از ساعت ٨ صبح الی ٣ بعد از ظهر باز و آماده خدمت رسانی میباشد.

در روزهای تعطیل هیچ نوع خدمات درمانی ارایه نمیشود ولی کلیه خطوط تلفنی مطب اماده پاسخگویی کامل به منظور راهنمایی و همچنین معرفی مراکز درمانی شبانه روزی به شما میباشند.

وقتهای ملاقات

همکاران بخش اداری ما مسؤولیت کامل هماهنگی وقتهای درمانی شما را بر عهده دارند. هر زمانی که برای شما راحت تر باشد مخصوص شما رزرو خواهد شد و ما تمام تلاشمان بر این است که در زمان مقرر به شما خدمت رسانی کنیم. بهترین زمان جهت تغییر وقت ملاقات ٢۴ ساعت قبل میباشد. لذا خواهشمندیم در صورت نیاز به تغییر وقت درمان خود حتما ٢۴ ساعت قبل اطلاع دهید.

زمانهای اورژانس

ما در این مرکز همه روزه ساعت ٩:٣٠ صبح و همچنین ٣:٣٠ بعد از ظهر آماده ى ارایه خدمات اورژانسی به شما عزیزان هستیم. در این زمانها ما مشکل اورژانسی اولیه شما را برطرف میکنیم و جهت ادامه درمان وقتهای ملاقات بعدی را برنامه ریزی میکنیم.
این زمانها ساعت ٩:٣٠ صبح و همچنین ٣:٣٠ بعد از ظهر میباشند که در این ساعات مشکل اولیه شما را برطرف میکنیم و جهت ادامه درمان وقتهای ملاقات بعدی را برنامه ریزی میکنیم.

خدمات تخصصی

در این مرکز خدمات جراحی و درمان ریشه و زیبایی توسط متخصصین مربوطه با بهترین کیفیت ارایه میشود.

خط مشی دریافت هزینه های درمانی

همکاران بخش اداری و مالی ما خط مشی دریافت هزینه درمان را به شما توضیح خواهند داد…
-در زمانی که درمان های طولانی مدت همانند جراحی های ایمپلنت و همچنین درمانهای ارتودنسی انجام میپذیرد ، در ابتدا حدود هزینه اولیه به شما ارایه میشود. در این زمان روال بر پرداخت ۶٠ درصد پیش پرداخت جهت درمانهای جراحی ایمپلنت و ٣٠ درصد پیش پرداخت جهت ارتودنسی ، و ما بقی بصورت چک بسته به مدت زمان انجام درمان تا پایان زمان درمان تسویه می گردد.
-درمانهای طراحی لبخند که به صورت دو جلسه ای و با فاصله ی ١۴ روز کاری از هم انجام میشوند ، در جلسه ی اول ٧٠ درصد هزینه به صورت نقدی و مابقی در جلسه ی دوم دریافت میگردد.
-درمانهای یک جلسه ای در همان جلسه درمان تسویه میگردند.
لطفا هرگونه سوال یا ابهام در مورد هزینه های درمانی خود را حتما از همکاران ما بپرسید. پرسنل ما در این زمینه کاملا آگاه و مسلط و مودب پاسخگوی شما میباشند.
هزینه های ما کاملا بر اساس درمانهای انجام شده با بهترین کیفیت و گارانتی مادام العمر ارائه شده به شما تعیین میگردد.

اتاق استریلیزاسیون مرکزی (CSR) و کنترل عفونت

در این مرکز ما انواع روشهای محافظتی را جهت حفظ سلامت فردی شما انجام میدهیم ، این روشها شامل : دستکشهای یکبار مصرف ، ماسک ، عینکهای محافظ ، کاورهای صندلی و یونیت بیمار و کاورهای جراحی در صورت نیاز وسایل داخل دهانی تخصصی یکبار مصرف میباشند. تمامی پرسنل ما به صورت مرتب تحت آموزش مسائل روز در زمینه کنترل عفونت و حفظ بهداشت محیطهای درمانی مورد تایید انجمن دندانپزشکی امریکا (FDA) میباشند.

پرسنل و همکاران ما ...

همکاران بخش اداری-مالی و بخش درمانی ما همگی آموزش دیده حرفه ای و دارای مدرک معتبر جهت اداره بخش مربوطه میباشند.
بخش اداری-مالی ما مسؤول کلیه مسائل مالی ، شامل دریافت و پرداخت ، صورت حساب ، تقسیط و دریافت و ثبت چکها و همچنین برنامه ریزی وقتهای درمانی میباشند.
بخش درمانی ما متشکل از دستیاران حرفه ای در زمینه های مختلف میباشد که در کنار و همراه پزشک مشغول به همکاری مستقیم با پزشک میباشند و سبب بهبود کیفیت و کمی هر چه بیشتر خدمات پزشکان این مرکز به شما میباشند.